O nás
Agentúra Person Education Servis

home_employment_pic18 Spoľahlivý partner na trhu práce

Agentúra Person Education Servis je dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu práce od roku 2010. Sme spoľahlivým partnerom v oblasti personálnych služieb, kvalitným a dôveryhodným poradcom pre zamestnancov a kandidátov, ktorí si prácu hľadajú.

Naším cieľom je dokonale spoznať kandidáta, overiť si jeho schopnosti a zručnosti v praxi a zabezpečiť tak ideálneho zamestnanca podľa požiadaviek spoločnosti, ktorá si nás vybrala ako partnera pre personálne služby.

Od založenia agentúry v roku 2010 sme získali dôveru nadnárodných spoločností a sprostredkovali prácu tisíckam ľudí doma i v zahraničí. Veľmi citlivo dbáme o ich spokojnosť, pretože veríme, že len spokojný zamestnanec dokáže svoju prácu vykonávať poctivo, dôkladne a na plný výkon.

Zaoberáme sa sprostredkovaním zamestnania – personálnym leasingom hlavne v odvetviach strojárskeho, hutníckeho a zlievarenského priemyslu, ale ponuka práce sa týka aj ostatných odvetví a sektorov na trhu práce.


Aktuálne pracovné ponuky Facebook profil

pomahame Pomáhame

Prečo si vybrať Agentúru Person Education Servis?

APES-feature-care

Individuálny prístup

Pomoc pri výbere tej najlepšej ponuky pre Teba, podľa Tvojich predstáv a požiadaviek, skúseností a praxe. Rýchly nástup do práce bez zbytočného čakania, nadštandardný plat, bezproblémová komunikácia, nadštandardné nové ubytovanie, vybavenie pracovného povolenia a prechodného pobytu.
APES-feature-consulting

Bezplatné odborné personálne poradenstvo

Našim klientom poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti exekúcií a krátkodobej finančnej výpomoci.

APES-feature-teaching

Druhá šanca

Naša spolupráca nekončí tým, že Ti nájdeme prácu. Ďalej ti pomôžeme sprostredkovať rôzne kurzy, školenia, inú prácu, ubytovanie, prácu v zahraničí.
APES-feature-trust

Dôvera nadnárodných spoločností

Máme za sebou mnohé niekoľkoročné úspešné spolupráce s firmami ako doma, tak aj v zahraničí (Nemak SVK s.r.o., Hydro Extrusion Slovakia).

pomahame  Naše služobné autá

pomahame  Naše ubytovanie

Naši partneri